10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Zkušenosti v diskuzi Vám pomůžou najít vysmáté dárky, aby se ostatní nesmáli vám. Recenze Vám předají zkušenosti ostatních s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g.

Běžný prodej: 1545 Kč
Naše cena: 1030 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Kristián Christov, Suchý Důl:
Za tuto perfektní cenu zcela dostačující výrobek. Po dohodě s prodejcem upravená doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce vstřícné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit skutečný tvar výrobku a vyzkoušet funkčnost 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g ještě před doručením. Obojí odpovídá testům. Hodně pohodlný a spolehlivý pomocník pro doma i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Radek Oháňka, Vratimov:
Mít vlastní 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je prostě perfektní. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je nejlepší

Nela Jetlebová, Smržov:
Měla jsem velmi nedobrou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za skvělý 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Ema Kadaňková, Záryby:
Co dalšího si přát, než právě luxusní 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu ocenit a proto doporučuji ostatním. Neustálé užívání je celkem príma, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým modelem nebo spotřebním výrobkem. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco objevila. Díky.

Štěpán Solčáni, Černá u Bohdanče:
Pokud toužíte po růžových 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a jde Vám především o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis krámu!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Vanesa S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adam M: 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Martin D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Hana G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniela M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ vysmate-darky.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt