12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Zkušenosti v diskuzi Vám pomůžou najít vysmáté dárky, aby se ostatní nesmáli vám. Recenze Vám předají zkušenosti ostatních s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g.

Běžný prodej: 2666 Kč
Naše cena: 1777 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slupky jitrocele indického neboli Psyllium mají jako balastní látka (vláknina) mimořádnou vlastnost uvolňovat přírodní gelovou hmotu a nesmírný význam zejména pro lidské trávení, čistí střeva a zbavuje jeho sliznici od škodlivin, neboť při průchodu střevem váže na sebe vše, co na sliznici ulpívá a má tišící účinky na stěny žaludku a střev a představuje tak dnes již poměrně známý a celkovému zdraví velice prospěšný doplněk stravy. K přimíchání do tekutin, 10g rozmíchat ve sklenici vody a vypít.Složení: Slupky semen jitrocele indického*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 799 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 3.7 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.14 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 84 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 0.26 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Nela Teclová, Lenora:
Byla jsem nákupem hezky překvapena. Objednaný 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Matouš Frodl, Soběšice:
12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g jsem objednal po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem docela dost času srovnávání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A musím říct, že mě to nijak nezklamalo.  S 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g jsem velice spokojený a jistě bych ho doporučil i dalším nakupujícím.

Tereza Zaviačičová, Perštejn:
Předtím jsem ho vyzkoušela 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g, byla jsem přesvědčená v tom, že nyní mě nic nemůže oslovit. Byla jsem velmi skeptická ke všem ostatním produktům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi dobré zážitky. To nebyl tento případ. Otestovala jsem si, že jedině tento model nabízí skutečně jedinečné funkce. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly nějaký čas čekat. Jsem bez přehánění spokojená a doporučuji.

Filip Onodi, Snědovice:
Dopředu bych podotkl, že jsem šetřivý typ, někdy asi až příliš. Tudíž než si něco pořídím, pečlivě si vše prověřím. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g pečlivě prolustroval na internetu a nastudoval si zkušenosti. Překvapilo mě, že byly vesměs pozitivní. Trochu mě to znervóznilo, avšak nakonec jsem si 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g stejně zakoupil. No a nemůžu jinak, než k těm kladným hodnocením napsat ještě jedno své doporučení. Byla to rozhodně velmi výhodná koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2018.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Roman Ř: tak jsem to dostala aje to super

Šimon P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Emma Š: Je to dostatečné?

Eva D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karolína B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Nahoru

info @ vysmate-darky.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt