12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Zkušenosti v diskuzi Vám pomůžou najít vysmáté dárky, aby se ostatní nesmáli vám. Recenze Vám předají zkušenosti ostatních s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g.

Běžný prodej: 2666 Kč
Naše cena: 1777 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slupky jitrocele indického neboli Psyllium mají jako balastní látka (vláknina) mimořádnou vlastnost uvolňovat přírodní gelovou hmotu a nesmírný význam zejména pro lidské trávení, čistí střeva a zbavuje jeho sliznici od škodlivin, neboť při průchodu střevem váže na sebe vše, co na sliznici ulpívá a má tišící účinky na stěny žaludku a střev a představuje tak dnes již poměrně známý a celkovému zdraví velice prospěšný doplněk stravy. K přimíchání do tekutin, 10g rozmíchat ve sklenici vody a vypít.Složení: Slupky semen jitrocele indického*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 799 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 3.7 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.14 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 84 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 0.26 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Vojtěch Rajskup, Mikuleč:
Musím vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Sebastian Kadaník, Doksany:
Musím Vám říct, že k 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, nedočkavě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Ondřej Hoskovec, Strachoňovice:
Že krásný vzhled nemůže jít ruku v ruce s prvotřídním výkonem? Byl to i můj názor. Respektive do momentu, než jsem narazil na 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co dokáže, ale také tím, jaký má design. Z toho důvodu je skvělým fashion doplňkem každého moderního pána. Vaše okolí vás s ním zaručeně nepřehlédne. Já osobně už 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g používám denně, stal se mou nepostradatelnou pomůckou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Nikolas Ž: 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kryštof P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Hana O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kryštof V: je to fajné

Štěpán R: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Nahoru

info @ vysmate-darky.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt