12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Zkušenosti v diskuzi Vám pomůžou najít vysmáté dárky, aby se ostatní nesmáli vám. Recenze Vám předají zkušenosti ostatních s 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná pohanková polévka s pečlivě vybranou čerstvou zeleninou, s vysokým obsahem pohanky, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, představuje lahodný pohankovo-zeleninový základ na přípravu jedinečné pohankové polévky v každé zdravé kuchyni. Obsah sáčku vysypte do 1/2 l studené vody a po dosáhnutí varu cca 20 min povařit.Složení: Pohanka* (53%), kukuřičný škrob*, mořská sůl, cibule* (3,8%), mrkev* (4,2%), kukuřičný maltodextrin*, pórek* (2,8%), kvasnicový extrakt, slunečnicový olej*, kurkuma*, pepř*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 97 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.9 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Petra Šichtová, Adamov:
12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g jsem si objednala především kvůli partnerovi. I když jsem si ho zakoupila pro sebe, tušila jsem, že partnerovi se bude líbit. No a skutečně. Partner mě okamžitě pochválil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje fakt dobře a manžel si je jistý v tom, co mi má objednávat, abych byla v klidu.

Jáchym Harcuba, Stránecká Zhoř:
Nejprv chci upřednostnit zcela krásný design, dále také úžasný výkon 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Dá se využít pro více funkcí, ale pozor je hrozně mačkavý. Kamarádce se převrátil€obrátil na stole a kousek se odtrhnul. Na užitek to ale nic nezměnilo, jen byl poškozen tento hezký design. Je teda výkonný a celkem tichý.

Rozálie Želízková, Mrákov:
Od doby, kdy jsem 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g objednala, jsem se nemohla dočkat, až dodají. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě během dopravy informovali o stavu objednávky. Nakupující ihned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. Navíc jsem platila předem, takže potvrzení o přijetí platby pro mě bylo velice uklidňující. Teď už mám 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g téměř rok a nemůžu si stěžovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

David P: funkční výrobek

Zdeněk H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Oliver S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Lucie Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Julie Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Nahoru

info @ vysmate-darky.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt