6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

Zkušenosti v diskuzi Vám pomůžou najít vysmáté dárky, aby se ostatní nesmáli vám. Recenze Vám předají zkušenosti ostatních s 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g.

Běžný prodej: 1127 Kč
Naše cena: 751 Kč Ověřit dostupnost

Klasický instantní zeleninový Miso vývar, prvotřídní kvality a tradiční receptury, představuje originální asijskou kořeněnou polévku, nevšední a výrazné chuti, ideální na rychlou přípravu a dochucení rozličných jídel v každé zdravé kuchyni, nejen pro milovníky asijských polévek.Složení: Mořská sůl, maltodextrin*, miso prášek* (17%) (sójové boby*, hnědá rýže*, mořská sůl, kropidlák rýžový), zelenina* v různých hmotnostních poměrech (mrkev*, cibule*), palmový tuk*, koriandr*, zázvor*, muškátový květ*, česnek*, pepř*, petržel* (0,1%). Může obsahovat stopy lepku. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 854 kJ (204 kcal) na 100 g. Sacharidy: 37.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky: 3.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 4.5 g, Sůl: 44.3 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

Johana Bačinská, Vilémovice:
Jako žena vnímám hlavně vzhled, který mě ihned zaujal a právě proto jsem dala 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g první volbu. A vyplatilo se, protože jsem více než spokojena. Dennodenní používání se zatím nijak neukázalo, jednoduše jde opravdu o kvalitní věc. Jestli také zvažujete objednání, rozhodně nebudete litovat. Hezky mě překvapilo komunikaci obchodu – jasně na výši.

Alžběta Hanačíková, Hazlov:
Naprosto bezkonkurenční 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g, díky kterému jsem stále spokojená a krásná. Používám ho dvakrát měsíčně a cítím se mnohem lépe a silnější. Jediné vrásky, které teď mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych řekla používání 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g každé kámošce, která se chce být vílou pro svého žabáka. S 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g je to jednoduché.

Aleš Kapsa, Nelepeč-Žernůvka:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

Viktorie Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Klára K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aleš N: Přišlo to celkem rychle

Sofie Č: děda je z dárku je nadšený

Petra V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Arche Bio Instantní Miso zeleninový vývar, 120g

Nahoru

info @ vysmate-darky.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt