6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g

6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g

6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g

Zkušenosti v diskuzi Vám pomůžou najít vysmáté dárky, aby se ostatní nesmáli vám. Recenze Vám předají zkušenosti ostatních s 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g.

Běžný prodej: 1226 Kč
Naše cena: 817 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné artyčoky nakládané v oleji se směsí čerstvých bylinek představují nerozvinutá poupata klasickému bodláku podobného středomořského artyčoku kardového a jsou vyhlášené jako jedinečná gurmánská pochoutka olivového typu. Ideální k přímé konzumaci, ale nechte se též inspirovat touto výjimečnou středomořskou pochoutkou při tvorbě antipasty, salátů, pizz, těstovin a zeleninových jídel dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Artyčoky* (65%), slunečnicový olej*, olivový olej*, bylinky* (petržel* (1%), bazalka*, rozmarýn*, tymián*, oregano*), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 468 kJ (113 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.4 g, (z toho cukr: 0,5 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 1.5 g, Sůl: 3.2 g

3 důvody proč prodáváme 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g

Daniel Hrančík, Lukovany:
6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g jsem spatřil napoprvé u kolegy na přednášce z biochemie. Ihned jsem si všiml, že vypadá skvěle. Z toho důvodu jsem se s kamarádem chvilku bavil. Neměl křivého slova, proto jsem učinil rozhodnutí, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si peníze, pořídil si ho a teď již můžu říct, že si dotyčný nevymýšlel. Velmi kvalitní věc a já jsem vskutku rád, že jsem si ho objednal.

Klára Šuláková, Hosín:
Jednou jsme se se sousedkami rozhodly, že si na internetu objednáme větší množství zboží na jeden nákup, čímž ušetříme. Já jsem si tehdy vybrala v nabídce právě tenhle 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g, jelikož nic jiného mě nelákalo. Ale byla to opravdu skvělá volba. Příliš jsem od něj nečekala, ale jsem nadšená. Skvělá kvalita, bleskové doručení, přijatelná cenovka, jinými slovy skvělé!

Sofie Štiplová, Bohuslavice u Zlína:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Hana Bohuslavová, Pržno:
Jako starší ženská se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Většinou dám na zkušenosti někoho zkušenějšího a na testy, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto stylu jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g užívám už tři dní a za tu dobu jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Musím také napsat velmi příjemné jednání ze strany prodejce.

Gabriela Kováříčková, Uhelná Příbram:
6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g splňuje všechny vlastnosti uvedené v reklamě. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi klidný provoz v noci neruší a vzduch v ve sklepě stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2018.

Hodnocení 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g

Roman T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Miroslav P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikolas K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jiří N: 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Daniel M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x BioVerde Bio Artyčoky v oleji, 200g

Nahoru

info @ vysmate-darky.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt