6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g

6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g

6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g

Zkušenosti v diskuzi Vám pomůžou najít vysmáté dárky, aby se ostatní nesmáli vám. Recenze Vám předají zkušenosti ostatních s 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g.

Běžný prodej: 801 Kč
Naše cena: 534 Kč KOUPIT

Klasická čočková polévka z nejkvalitnější aromatické hnědé čočky se směsí zeleniny a pečlivě vybraného koření představuje díky své klasické čočkovo zeleninové chuti tradiční polévkovou směs oblíbenou malými i velkými strávníky. Stačí podusit na cibulce a do měkka povařit. Dobrou chuť. Složení: Hnědá čočka* (73%), mrkev*, pastinák*, bramborový škrob*, rajčata*, pórek*, třtinový cukr*, česnek*, petržel*, uzená sůl, muškátový oříšek*, pepř*, kmín*, saturejka*,mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 337 kJ (80 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.9 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.3 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.61 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g

František Banot, Louka u Litvínova:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Často mě nenapadne nic hezkého, čím bych potěšil. A často mě to dost mrzí. Teď, co znám 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g, je to ale úplně jiné. Už jsem to jako dárek objednal celkem pěti lidem a všichni byli hodně rádi jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Vojtěch Gibes, Rožmitál pod Třemšínem:
Musel jsem nějaký čas ukecávat manželku, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude vyhovovat, tak 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g pošlu zpět, podlehla. Když jsem předevčírem přišel domů z dílny už ho užívala a byla více než nadšená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Petr Jiras, Dobšín:
Jedná se o krapet levnější typ. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g zakoupil, tak jej určitě zužitkují. Za tu hodnotu je malinko jednodušší, ale přesto funguje skvěle a doufám, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych pořizoval znova, vzal bych levnější typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Hana Molerová, Osek nad Bečvou:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g splnil moje požadavky, odpověděla bych úplně, že ne. On je totiž mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří stále váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude vyhovovat každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g

Hana W: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktor V: funkční výrobek

Karel H: je to fajné

Johana U: děda je z dárku je nadšený

Denisa S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Davert Bio Polévka čočková klasická, 170g

Nahoru

info @ vysmate-darky.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt