6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g

6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g

6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g

Zkušenosti v diskuzi Vám pomůžou najít vysmáté dárky, aby se ostatní nesmáli vám. Recenze Vám předají zkušenosti ostatních s 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g.

Běžný prodej: 3677 Kč
Naše cena: 2451 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní Acerola sušený prášek pochází z pečlivě sbíraných brazilských třešní druhu Acerola, které jsou odborníky na výživu považovány za ovoce s jedním z nejvyšších obsahů vitamínu C na světě a právem jsou považovány za jeho zázračný zdroj. Právě vitamín C přispívá k lepšímu fungování imunitního a nervového systému a podporuje přirozenou tvorbu kolagenu pro správnou tvorbu kůže, zubů a kostí. Ideální extrémně zdravá přísada do müsli, jogurtů a dalších dobrot či samotný rozpustit v tekutině. Doporučená denní dávka představuje 1g, což je cca půl čajové lžičky.Složení: Acerola šťáva-práškový koncentrát* (70%), maltodextrin*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1389 kJ (327 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74 g, (z toho cukr: 20 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.5 g, Sůl: 1.25 gVitamíny:Vitamín B12: 17000 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g

Roman Krzyžanek, Žabovřesky:
Pohybuji se v online obchodech vskutku často, šetří mi to totiž čas. Obdobné to je i s 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g. Prostě jsem vypátral ten svůj, provedl objednávku a zanedlouho byl 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g rovnou u mě doma. Já se místo toho můžu věnovat jiným věcem. Jsem vskutku rád za skutečnost, že taková varianta existuje, 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g se mi opravdu líbí. Tato alternativa nákupu je dobrá pro zákazníky, kteří nemají, tak jako já, rádi čekání v přeplněných obchodních centrech.

Marek Madecki, Frýdštejn:
Tenhle 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g jsem napoprvé spatřil v reklamě. V tom momentě mě vůbec neoslovil, považoval jsem ho za příliš přeceňovaný. Ovšem pak jsem hovořil s kolegy z práce, kteří si to pořídili. Chválili ho, inspirovali mě, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Nyní mám za to, že reklama na 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g vůbec nelhala. Kvalita, bezproblémové doručení, dlouhá životnost, prostě jedním slovem perfektní.

Michael Humpl, Kunvald:
Chtěl jsem udělat radost ženě k výročí. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g je perfektní. Manželka byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám šokovaný.

Alžběta Kratochvilová, Měrovice nad Hanou:
6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem nucena hledat čtyři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden chat do e-shopu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Tké i mojí kolegyni v práci baví tento 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g používat, protože se s ním dělá lehce, okamžitě a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví méně času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2018.

Hodnocení 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g

Emma Č: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Filip K: Přišlo to celkem rychle

Šárka D: Ideální k osmnáctinám :)

Michal Š: 110 % spokojenost

Magdaléna S: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Raab Bio Acerola prášek, 100g

Nahoru

info @ vysmate-darky.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt